Świątecznie i sportowo

Świątecznie i sportowo

Opublikowany

Ruszył „Puchar 5 Milionów”. W dniach 18-2grudnia uczniowie z poznańskich szkół podstawowych już po raz siedemnasty rywalizują w Hali Widowiskowo-Sportowej Arena. Spotkać mogą nawet Świętego Mikołaja i jego pomocników.

W ramach imprezy każdego dnia zawodów do Areny przychodzi około 200 uczniów. Rywalizacja trwa w godzinach od 10:00 do 13:00. Na wszystkich czekają nagrody - sprzęt sportowy, do tego koszulki i słodkie upominki - dla każdej ze szkół biorących udział w zawodach. W rywalizacji czynny udział biorą również nauczyciele.

Chcemy, aby każdy uczeń został obdarowany nagrodą bez względu na wyniki. To taki prezent od POSiR dla dzieciaków przed świętami

mówi Zbigniew Madoński, dyrektor Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji.

Oprócz rywalizacji na uczniów czekają dodatkowe atrakcje, m.in. dmuchane zjeżdżalnie czy kącik plastyczny. Wszystko w świątecznym klimacie, w rywalizacji dzieciakom pomagają Święty Mikołaj i elfy. Patronatem nad imprezą objął Prezydent Miasta Poznania Jacek Jaśkowiak. Organizatorem zawodów jest Młodzieżowy Ośrodek Sportowy Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Świątecznie i sportowo (2) Dzieci rywalizują.JPG

grafika | 5,04 MB

Pobierz
Świątecznie i sportowo (4) Dzieci rywalizują.JPG

grafika | 4,82 MB

Pobierz
Świątecznie i sportowo (1) Dzieci rywalizują.JPG

grafika | 4,7 MB

Pobierz
Świątecznie i sportowo (3) Dzieci w trakcie zajęć praktycznych.JPG

grafika | 4,24 MB

Pobierz

Świąteczny harmonogram obiektów POSiR

Potrzebny ruch w te święta? Zapraszamy na basen, lodowisko czy kręgielnię.  Małe zmiany w grafikach.